0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

   Autoservisas:  +370 615 78887       Plovykla: 8 5 206 0808; 8 684 16717        Autonuoma:  +370 615 78887       Facebook

 

0

Freshride - Cheminis valymas

 

Cheminis salono valymas nuo 60 EUR, registruokitės tel. +370 5 206 0808 mob. +370 615 78887

Naujiena - naujas švaros centras Žemynos g.18 iš Laisvės pr. pusės

“Freshride” | Cheminis valymas - neseniai atsidaręs profesionalus automobilių visokeriopos priežiūros, plovimo bei valymo centras Vilniuje. Turintis didelę praktiką, švaros bei gaivos centro darbuotojų darbo patirtis siekia net 15 metų. Pas mus dirba tik savo srities profesionalai!

Pirmoji “Freshride” plovykla yra atsidariusi senosios plovyklos vietoje 2014 m. birželio 23 d., Vilniuje, Fabijoniškių mikrorajone, Ukmergės g. 246. Nuo įkūrimo pradžios mūsų pagrindinės darbo savybės yra: išskirtinis dėmesys švarai, automobilio gaiva, greitis bei kokybė, dėmesys detalėms. Mes patys esame automobilių entuziastai ir žinome, kad geriausiai mašinoje jautiesi ne tik kai ji nepriekaištingai veikia, bet ir kai susidaro įspūdis, jog išvažiavai kątik iš salono. Mes taip pat galime puikiai išvalyti ilgus automobilius, automobilius parodoms, sportinius ir žemintus (net iki 2 cm.) dėl patalpų erdvumo, „low friendly“ slenksčių bei skersinio pravažiavimo galimybių.

“Freshride”
veikla susidaro iš visų automobilių plovimo, automobilių salonų valymo, gaivos pojūčio suteikimo kvapais paslaugų: automobilių plovimas, automobilių valymas, salonų bei bagažinės valymas, nemalonių kvapų šalinimas iš automobilių salono, variklių plastmasinių bei guminių dalių atnaujinimas, automobilių variklių plovimas, automobilių kėbulų šlifavimas, automobilių poliravimas,išorinių plastmasinių dalių ir bamperių atnaujinimas, automobilių kėbulų vaškavimas ir daug kitų paslaugų.

Mūsų profesionalūs darbuotojai ne tik suteiks Jūsų automobiliui visas pageidaujamas švaros paslaugas, bet ir patars įvairiais Jums rūpimais klausimais, kaip atgaivinti automobilio saloną, kaip atsikratyti nemalonių kvapų ir panašiai.

Jūsų patogumui plovyklos patalpose įrengtas poilsio kambarys, kuriame jūs galite maloniai įsipatoginti ant minkštų sofučių, pavartyti žurnalus, pažiūrėti kabelinę televiziją per plačiaekranį televizorių ar prisijungti prie nemokamo Wi-Fi tinklo ir išgerti jūsų mėgiamos kavos. Dėl patogaus “Freshride” automobilių švaros centro buvimo vietos, jūs taip pat galite užsukti į šalia esančius prekybos bei pramogų centrus, o po plovimo užsipilti degalų su gauta pas mus 15% nuolaidos kortele.


Maloniai kviečiame apsilankyti “Freshride” automobilių švaros centre Jums patogiu adresu Vilniuje:
Ukmergės g. 246, Žemynos g. 16, Žemynos g.18 iš Laisvės pr. pusės 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti