0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

   Autoservisas:  +370 615 78887       Plovykla: 8 5 206 0808; 8 684 16717        Autonuoma:  +370 615 78887       Facebook

 

0

Tepalų keitimas

 

  

Tepalų keitimas


Atliekame tepalų keitimo darbus. Tepalų keitimas, tai reguliarus, kiekvienam automobiliui privalomas procesas, kurio metu keičiamas tepalas ir tepalo filtras. Tai keitimai, kuriuos privaloma atlikti kiekvienam naudojamam automobiliui, nepaisant jo markės ar modelio.

Kada reikia keisti variklio tepalus?


Dažniausiai automobilio tepalus reikia keisti kas 10 000 kilometrų, arba vienerius metus. Šie skaičiai galioja tiek dyzeliniams, tiek benzininiams automobiliams. Keičiant variklio tepalus svarbu nepamiršti kitų susijusių keitimų - tepalo filtro bei oro ir salono filtrų keitimų pagal rekomendacijas. 

 

Variklio veikimas esant nepakankamam tepimui

 
Eksploatuojant automobilį, jo gedimai dėl nepakankamo tepimo vieni iš dažniausių. Kai tepalų keitimas neatliekamas sutrinka tepimas, pirmiausia pradeda kaisti slydimo guoliai ir juose po kelių sekundžių pradeda plyšinėti alyvos plėvelė. Suardomas slydimo guolių frikcinis sluoksnis.

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti